VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Prodávajícím je:

Athanor, společnost pro filmovou tvorbu s.r.o.

Knovíz 35, 274 01, Slaný

IČ: 46,59354 DIČ: CZ46359354.

Kontakty:

E-mail: athanor@athanor.cz

Contact: Kallistova Pavla_Production manager, E-shop manager

Uzavření smlouvy:

Nákupem v E-shopu uzavíráte s Athanorem smlouvu. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (VOP) stanoví obsah této smlouvy.

Vytvořením objednávky (např. kliknutím na tlačítko, kterým objednávku dokončujete) se pro vás tyto VOP stávají závazné.

Smlouva je uzavřena až v okamžiku, kdy vám objednávku potvrdíme. Potvrzení objednávky obdržíte na vámi zvolenou e-mailovou adresu, proto vás žádáme o překontrolování správnosti vámi zadaných údajů.

Zboží nabízené v obchodě je prodáváno výhradně nepodnikatelským fyzickým osobám, tj. pouze spotřebitelům, kteří uzavírají právní úkon za účelem, který nelze přičítat ani jejich podnikatelské, ani jejich nezávislé profesní činnosti. Nabídky, které se objevují na naší webové stránce tedy nejsou určeny podnikatelům. Podnikateli se rozumí fyzické nebo právnické osoby nebo společnosti s právní subjektivitou, které při uzavírání právního úkonu jednají v rámci své obchodní nebo samostatné profesní činnosti.

Nabízené zboží se prodává pouze v běžném množství a pouze plnoletým osobám. Další komerční prodej zboží není povolen. Athanor si vyhrazuje právo nepřijmout smluvní nabídky, které se zdají být učiněny za účelem dalšího komerčního prodeje zboží.

Ceny uvedené v e-shopu jsou konečné, včetně platné sazby DPH.

Možné způsoby platby: PayPal, GPWEBPAY, Bankovním převodem

Dodací podmínky:

Zboží můžete objednávat v našem E-shopu nebo se s dotazy spojit s námi e-mailem athanor@athanor.cz.

Zboží expedujeme po celém světě. Při dokončení objednávky zboží máte možnost zadat jinou adresu fakturační a jinou adresu dodací. Pro bezproblémové dodání zásilky věnujte, prosím, zvýšenou pozornost při vyplňování adres.

Objednávka je okamžitě po doručení zpracována a náš prodejce Vás bude kontaktovat e-mailem s potvrzením dostupnosti zboží a případným upřesněním objednávky.

Po té vám bude zaslána faktura.

Zásilka se expeduje do 7 dnů po obdržení platby. U mezinárodních zásilek může být doba doručení delší zvláště v exponovaných termínech (Velikonoce, Vánoce atd.).

K celkové ceně zboží se připočítává poštovné a balné:

ČR: 190 Kč

Země EU a SK: 325 Kč

Ostatní země: 900 Kč

Příplatek za balné – tubus 9 EUR.

Při společném objednání plakátů a dalšího druhu zboží ( DVD, knihy) v jedné objednávce je účtováno vícejnásobné poštovné a balné, protože plakáty, lithografie, kresby posíláme v pevných plastových tubusech, knihy, DVD a Blu-ray kolekce a jiné druhy zboží v kartonových krabicích. Objednávka je tedy zasílána ve dvou i více zásilkách.

Při nedoručení zásilky do 1  měsíce od potvrzení objednávky nás informujte a Athanor podá reklamaci u České pošty (Česká pošta má lhůtu 3 měsíce na vyřízení reklamace).

Pokud vám v této lhůtě bude zásilka doručena neprodleně nás informujte.

Storno podmínky:

Máte právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu ve lhůtě 14 dní. Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne čtrnáct dní ode dne, kdy jste vy nebo vámi určená třetí strana (jiná než dopravce) obdrží objednané zboží. Pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy nás musíte kontaktovat e-mailem, který bude obsahovat:

Číslo objednávky

Číslo faktury

Adresu doručení

Datum objednání/Datum doručení

Prohlášení: Tímto odstupuji / odstupujeme od mnou / námi uzavřené smlouvy následujícího zboží:

Datum

Jakmile odstoupíte od smlouvy, musíte nám zboží vrátit nejpozději do 14 dnů od data odstoupení od smlouvy nepoškozené a bez známek používání, v originálním obalu na adresu:

Athanor s.r.o.

Knovíz 35

274 01 p. Slaný

Zboží vracíte na své náklady, které vám nebudou proplaceny

Podmínky vrácení peněz:

V případě poškození obalu zboží během přepravy zásilku nepřebírejte od pošty !!!

Zboží uvnitř obalu může být poškozené !!! Pošta nám zašle zboží v poškozeném obalu zpět a my vám vrátíme peníze v hodnotě objednaného zboží bez částky za poštovné. Pokud zásilku na poště přijmete s poškozeným obalem, pak zboží uvnitř obalu může být poškozené, potom Athanor nepřebírá zodpovědnost za toto poškozené zboží.

Pokud odstoupíte od smlouvy nebo vám budou peněžní prostředky vráceny z jiného důvodu, vrátíme vám peníze stejným způsobem, jakým jsme je od vás přijali, pouze v měně, která je uvedena na faktuře a ve výši ceny zboží uvedené na faktuře.

 Pokud však peníze nelze vrátit stejným způsobem, například došlo k expiraci vaší platební karty, odpovídáte za správnost údajů, které nám k vrácení poskytnete.

Řešení sporů:

  1. Pro případné podání stížnosti se obracejte na adresu: athanor@athanor.cz
  • Athanor potvrdí e-mailem obdržení vaší stížnosti a posoudí ji do 5 pracovních dní.  Výsledek vám sdělí prostřednictvím e-mailu a pokusí se vyřešit vaši stížnost k vaší spokojenosti.
  • Jako spotřebitel máte právo obrátit se s návrhem na mimosoudní řešení sporu z kupní smlouvy uzavřené s Athanorem na Českou obchodní inspekci (http://www.coi.cz/)
  • Jako spotřebitel ve smyslu čl.14 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č.524/2013 ze dne 21.května 2013, nařízení (ES) č.2006/2004 a směrnice 2009/22/ES se můžete o řešení spotřebitelských sporů obrátit na platformu pro řešení sporů on-line dostupné na (http://ec.europa.eu/consumers/odr/).

Zásady ochrany osobních údajů/GDPR

Osobní údaje zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Veškeré údaje získané od zákazníků užíváme výhradně pro vnitřní potřebu obchodu a neposkytujeme je žádným dalším osobám či firmám. Výjimku představuje Česká pošta a v některých případech banka, kterým jsou údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží a vyřízení objednávky.

Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Naše stránky jsou zabezpečeny důvěryhodnou certifikační autoritou, používáme zabezpečený protokol HTTPS a stránky jsou pravidelně aktualizovány a kontrolovány na přítomnost malwaru. Data jsou uchovávána a nejsou sdílena s aplikacemi třetích stran. Zákazník koupí našeho zboží (uzavřením smlouvy) souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi a to až do doby jeho vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.

Celé znění GDPR zde

 

Select your currency
EUR Euro
CZK Czech koruna